znany lekarz
Apteka suplementy
Zdrowie

Nadprogramowe kilogramy w twojej głowie

Nadprogramowe kilogramy w twojej głowie Nadprogramowe kilogramy w twojej głowie

JAK SKUTECZNIE SCHUDNĄĆ NA WIOSNĘ

Wiosna to czas zmian i postanowień. Po zimie niełatwo jednak wrócić do wymarzonej sylwetki, a motywacja do walki z nadprogramowymi kilogramami bywa często krótkotrwała. Kluczem do sukcesu jest osiągnięcie odpowiedniego stanu umysłu przed rozpoczęciem diety  i treningów. Z pomocą w odnalezieniu mobilizacji do działania przychodzi system mentalny brainLight, który skutecznie wspiera w utracie wagi.

Mimo że dłuższe i cieplejsze dni zachęcają do ruszenia się z kanapy, po kilku wizytach na siłowni czy próbach porannego joggingu tracimy zapał do działania. Nieustanne próby i porażki znane są większości kobiet, które podejmują walkę z dodatkowymi kilogramami. Sama dieta i ćwiczenia, choć kluczowe, nie wystarczą jednak by osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Równie istotne są bowiem nasze przekonania oraz postawy, które odgrywają niebagatelną rolę w procesie odchudzania. Komunikacja między ciałem a umysłem sprawia, że to właśnie w naszej głowie zapadają decyzje, które skutkują utratą wagi. Jak przełożyć wiedzę na działanie, skutecznie zmotywować się do walki o doskonałą formę na lato i wspierać nasze ciało w dążeniu do celu?

Świadomość jak istotny w procesie utraty wagi jest stan naszego umysłu, zainspirowała firmę BrainLight do opracowania innowacyjnych systemów wspierających w dążeniu do wymarzonej sylwetki. Oprócz motywacyjnych programów mentalnych marka oferuje pomoc na różnych etapach odchudzania, skupiając się zarówno na stronie fizycznej, jak i umysłowej. Odpoczynek i nabranie sił po wyczerpującym treningu umożliwiają również fotele relaksacyjne, które wpływając na rozluźnienie mięśni, przyczyniają się do ich wzrostu. Połączenie masażu, impulsów świetlnych oraz wyselekcjonowanych bodźców dźwiękowych stanowi kompleksowe wsparcie w dążeniu do wymarzonej sylwetki - zarówno na etapie budowania motywacji w stosowaniu diety, jak i bezpośrednio po treningach. Tylko dzięki zadbaniu o te kwestie możemy konsekwentnie wytrwać w postanowieniach.

„Motywacja do ćwiczeń i stosowania diety słabnie u wielu osób po upływie kilku tygodni.
O ile opracowanie jadłospisu czy planu treningowego to kwestie oczywiste, o zadbaniu o samą determinację do ich stosowania często zapominamy. A przecież bez niej nie ma mowy o powodzeniu.”
– mówi Paweł Jaguś, właściciel marki BrainLight. „W naszych systemach skupiamy się na różnych obszarach istotnych w procesie odchudzania. Dbamy zarówno o samą motywację, jak i odpowiednie odprężenie i regenerację mięśni po aktywności fizycznej. Ważne jest, aby żadnej z tych kwestii nie zaniedbać, w  przeciwnym razie nasze plany odejdą  razem z wiosną”.

BrainLight to ponad 190 programów mentalnych, które poprawiają jakość życia: motywujące, poprawiające jakość snu, wspierające utratę wagi lub nawet sportowców wyczynowych.

Kontakt dla mediów: Joanna Owsianko, e-mail: j.owsianko@agencjafaceit.pl, tel. (22) 119 51 59, 502 126 043

BrainLight Polska to wyłączny przedstawiciel niemieckiej firmy brainLight w Polsce. Od ponad 30 lat dostarcza ona najwyższej jakości systemy do relaksacji umożliwiające odkrycie wewnętrznego poczucia dobrobytu i naturalnej równowagi. W ofercie są: brainLight Touch Synchros - kompleksowe programy wellness dla ciała, ducha i umysłu, które pozwalają na odkrycie swojej wewnętrznej siły, rozwój umiejętności oraz na osiąganie lepszych rezultatów przy mniejszym nakładzie pracy, fotele brainLight do masażu - poprzez regularne odciążanie kręgosłupa przyczyniają się do poczucia głębokiego relaksu i regeneracji, a także kompletne systemy brainLight, czyli fotele masażowe połączone z technologią relaksacyjną brainLight Touch Synchros lub relaxTower. Produkty te są specjalnie ukierunkowane na zapewnienie zarówno fizycznego, jak i psychicznego odprężenia.

Więcej informacji na stronie: http://www.brainlight.pl