znany lekarz
Apteka suplementy
Zdrowie

Wpłyń w dobrym stylu w Nowy Rok

Wpłyń w dobrym stylu w Nowy Rok Wpłyń w dobrym stylu w Nowy Rok fot. PAAR

Zaczął się Nowy Rok – dobry czas na noworoczne postanowienia. Jak zwykle obiecujemy sobie wiele – zdrowiej jeść, poświęcać więcej czasu najbliższym, bardziej dbać o siebie na co dzień. Z pewnością wielu z nas myśli też o tym, by rozwinąć jakąś pasję lub zapisać się na kurs, np. na treningi pod okiem instruktora na basenie.

Wśród noworocznych planów warto wziąć pod uwagę wykupienie lekcji na pływalni dla całej rodziny lub dla grupy przyjaciół. Po pierwsze będzie to świetna okazja do wspólnego spędzania czasu, doskonały relaks dla każdego z osobna i niewątpliwe korzyści zdrowotne. Wspólne wypady na basen mogą stać się naszą nową rodzinną tradycją, którą warto wdrożyć w życie już na początku roku. Zapisanie się na kurs pod okiem instruktora pomoże się zmotywować i regularnie uczestniczyć w zajęciach. Do tego nauczymy się pływać, udoskonalimy ulubiony styl i poprawimy swoją kondycję, co z pewnością przyniesie wszystkim wiele satysfakcji.

Plany noworoczne mają to do siebie, że łatwo powstają, ale często pozostają w sferze czysto teoretycznej – przyznaje Aneta Zuchowicz, Dyrektor PAAR – naukaplywania.pl. Przytłoczeni obowiązkami dnia codziennego, zapominamy o naszych podsumowaniach, obietnicach poprawienia czegoś w swoim życiu. Tymczasem podjęcie prostej decyzji np. o wykupieniu kursu pływania może nam pomóc w realizacji kilku planów jednocześnie – z jednej strony polepszymy kontakt z bliskimi i zadbamy o siebie, a do tego zgłębimy nowe umiejętności. Po prostu „wpłyniemy” w Nowy Rok w dobrym stylu! Pływanie to sport, który bez wątpienia ma wiele zalet. Pomaga kształtować prawidłową postawę, wzmacnia mięśnie oraz doskonale wpływa na układ oddechowy i krążenia. Wizyta na basenie jest także świetnym sposobem na pozbycie się stresu po ciężkim dniu i choć na chwilę zapomnienie o problemach dnia codziennego. Warto jednak zapisać się na profesjonalny kurs pływacki prowadzony przez doświadczonego instruktora, gdyż wtedy zyskujemy pewność, że nauka przyniesie pożądane rezultaty i uchroni przed wyrobieniem nieprawidłowych nawyków.

PAAR-naukaplywania.pl proponuje kursy dla dzieci i dorosłych już od 10 lat w najbardziej popularnych warszawskich pływalniach oraz w Legionowie i Józefosławiu koło Piaseczna W zajęciach biorą udział znani i lubiani ze świata showbiznesu – Joanna Racewicz, Wojciech Błach, Bartosz Obuchowicz, czy Iwona Węgrowska – to tylko niektóre sławne nazwiska, które dały się skusić na naukę pływania z PAAR. Jesteśmy zaszczyceni współpracą z naszymi gwiazdami – mówi Aneta Zuchowicz, Dyrektor PAAR – naukaplywalnia.pl. Cieszymy się, że dołączyli do grona ponad 3000 zadowolonych rodziców – wielu z nich wraz z dziećmi uczestniczy w naszych kursach. Dzieci uczą się pływać, a rodzice trenują wraz z nimi. Misją PAAR – naukaplywania.pl jest sprawić, by pływanie stało się pasją już od najmłodszych lat Nie trzeba czekać do września na rozpoczęcie nowego kursu, do Akademii można dołączyć w każdym możliwym momencie – Nowy Rok jest idealny, by spróbować