0No authorization...
 
 
zdrowieinatura24.pl
Aktualnie czytana treść:
Poznaj szczoteczki międzyzębowe CURAPROX
Newsletter zdrowieinatura24.pl
Poleć znajomym zdrowieinatura24.pl
Opublikuj coś na naszej łące
 
 
Poznaj szczoteczki międzyzębowe CURAPROX
 
Poznaj szczoteczki ...
Oceń

Codzienna higiena jamy ustnej i mycie zębów wydaje się oczywistością. Ale czy za pomocą tradycyjnej szczoteczki na pewno docieramy do wszystkich miejsc, w których może rozwinąć się próchnica? Otóż nie! Korzystając wyłącznie z pasty i szczoteczki czyścimy jedynie 70% powierzchni. Pozostają przestrzenie międzyzębowe, do których tradycyjna szczoteczka nie dociera. Tak gromadzą się bakterie tworząc zwarty biofilm, który powoduje stany zapalne. To dlatego właśnie podczas szczotkowania lub nawet na sam dotyk krwawią nam dziąsła. Rozwiązaniem, które pozwala całkowicie oczyścić zęby, są specjalne szczoteczki międzyzębowe CURAPROX z linii CPS prime i CPS perio. To uniwersalne, trwałe i niezwykle skuteczne rozwiązanie w codziennej pielęgnacji!

 

Codzienne stosowanie szczoteczek międzyzębowych to niezawodny i szybki sposób na kompleksowe oczyszczenie zębów. Wystarczą dwa ruchy do przodu i do tyłu, by wyczyścić trudno dostępne miejsca i prawidłowo zadbać o zęby, chroniąc je przed próchnicą, zapaleniem dziąseł czy nieświeżym oddechem.

Gama szczoteczek międzyzębowych CURAPROX pozwoli każdemu dobrać model, zgodny z jego indywidualnymi potrzebami. Szczoteczki międzyzębowe CPS prime należą do najdelikatniejszych i najmniejszych na rynku. Jednocześnie są bardzo trwałe, dlatego doskonale sprawdzą się podczas pielęgnacji szczególnie wąskich przestrzeni. Ich wyjątkowo sprężyste i delikatne włókna dzięki tzw. efektowi parasola niezawodnie oczyszczają zęby. Opatentowany rdzeń CURAL® zapewnia szczoteczkom stabilność i sztywność, zabezpieczając je przed łamaniem się. Szczoteczki nie zawierają niklu, dlatego są bezpieczne również dla alergików. Są dostępne aż w 5 rozmiarach, a doboru tego optymalnego do naszych potrzeb powinien dokonać stomatolog lub higienistka stomatologiczna. Nowe opakowanie oferuje w pakiecie szczoteczki z krótszym i dłuższym uchwytem, z zależności od preferencji użytkownika. Wygodne opakowanie pozwala na łatwą aplikację końcówki na uchwyt.

Cena: CURAPROX CPS prime start – 34 zł

A kiedy odpowiedni rozmiar będzie już dobrany, wystarczy zachować uchwyty i zaopatrzyć się jedynie w zapas końcówek, które w łatwy sposób można nałożyć za pomocą sytemu „click”. Nowe, specjalnie zaprojektowane opakowanie, pozwoli na łatwą aplikację końcówki na uchwycie – bez obaw, że małe szczoteczki rozsypią się po całej łazience.

Z kolei linia szczoteczek CPS perio polecana jest do skutecznego oczyszczania dużych przestrzeni międzyzębowych. Szczoteczki te wskazane są również przy profilaktyce wtórnej, gdy mamy do czynienia z wypełnieniami, mostami, koronami lub przy trudnej do usunięcia płytce bakteryjnej. Dostępne w 4 rozmiarach.

Wygoda, skuteczność, komfort i dbałość o zdrowie? Z CURAPROX masz to wszystko w jednym!

Cena: CURAPROX CPS perio – 34 zł

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: shop.curaprox.pl.

Zakupy przez internet
ELMEX Sensitive Plus 75 ml
ELMEX Sensitive Plus 75 ml

ELMEX Sensitive Plus to pasta do zębów stworzona specjalnie z myślą o osobach mających odsłonięte szyjki zębowe. Chroni je i neutralizuje dolegliwości bólowe wywoływane przez czynniki środowiskowe oraz zapobiega próchnicy.

ELGYDIUM Protection Pasta do zębów przeciw próchnicy 75ml
ELGYDIUM Protection Pasta do zębów przeciw próchnicy 75ml

PASTA ELGYDIUM PROTECTION to preparat stosowany w ramach higieny zębów, który zapobiega rozwojowi próchnicy dzięki ochronie przed oddziaływaniem kwasów próchniczych.

OPALESCENCE Toothpaste PLUS Spearmint Pasta do zębów wybielająca 28g
OPALESCENCE Toothpaste PLUS Spearmint Pasta do zębów wybielająca 28g

OPALESCENCE Toothpaste PLUS Spearmint Pasta do zębów wybielająca to preparat, który stosowany jest w ramach codziennej higieny zębów. Dzięki unikalnemu składowi pozwala utrzymać kolor zębów po ich wybieleniu. Chroni przed próchnicą i chorobami przyzębia.

ELGYDIUM Brillianceamp;Care Pasta do zębów przeciw przebarwieniom 30ml
ELGYDIUM Brillianceamp;Care Pasta do zębów przeciw przebarwieniom 30ml

PASTA ELGYDIUM BRILLIANCEamp;CARE stosowana w ramach higieny zębów zapobiega powstawaniu przebarwień będących skutkiem np. palenia tytoniu czy picia kawy.

EMAIL DIAMANT Code White Kod bieli Pasta do zębów 75ml
EMAIL DIAMANT Code White Kod bieli Pasta do zębów 75ml

EMAIL DIAMANT Code White Kod bieli Pasta do zębów to preparat wykorzystywany w ramach codziennej higieny zębów, który dzięki unikalnemu składowi w delikatny sposób wybiela zęby. Przeciwdziała próchnicy i chorobom przyzębia.

Ostatnio wyświetlane informacje:
 
 
 
Wybierz gwiazdkę / ocenę (1 - 10):
 
Co ma największy wpływ na Twoją ocenę ?
Rozwiń
Przedstawiona treść jest interesująca
Przedstawiona treść jest zrozumiała
Przedstawiona treść jest przydatna
Przedstawiona treść ma wystraczającą długość
Żadne z powyższych
 
Pole uwagi nie jest wymagane:
 
Uwagi dotyczące treści:
 
  Za dużo znaków
Adres mail jest wymagany, jeśli zostało wypełnione pole uwagi:
 
Adres mail:
Proszę wypełnić pole adres mail. Błędny format adresu mail. Za mało znaków. Za dużo znaków.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)
Proszę zaznaczyć akceptację.
 
Przed wysłaniem
wprowadź kod z obrazka:
Proszę wprowadzić kod z obrazka. Za mało znaków. Za dużo znaków. Za mało znaków. Za dużo znaków.
 
Zmień obrazek
 
 
 
 
 
 
 
 
O tym się mówi:
 
Poznaj szczoteczki międzyzębowe CURAPROX
Codzienna higiena jamy ustnej i mycie zębów wydaje się oczywistością. Ale czy...