0No authorization...
 
 
zdrowieinatura24.pl
Aktualnie czytana treść:
Idealne rzęsy i brwi z marką RADICAL
Newsletter zdrowieinatura24.pl
Poleć znajomym zdrowieinatura24.pl
Opublikuj coś na naszej łące
 
 
Idealne rzęsy i brwi z marką RADICAL
 
Idealne rzęsy i brwi z ...
Oceń

Długie i gęste rzęsy oraz ciemne i zadbane brwi, które zmysłowo podkreślają spojrzenie, to jeden z najgorętszych trendów w makijażu i z biegiem lat wcale nie słabnie. Kiedyś ten widowiskowy efekt wow! zarezerwowany był jedynie na specjalne okazje, natomiast dzisiaj to prawdziwy must have na co dzień. Odpowiednio podkreślone rzęsy i brwi to esencja pięknego wizerunku. Dlatego szybkim i skutecznym sposobem na diametralne poprawienie ich wyglądu jest zagęszczanie i przedłużanie. Przy takich zabiegach niezwykle ważna jest odpowiednia pielęgnacja brwi i rzęs. Jak więc o nie zadbać? Z pomocą przychodzą produkty z linii RADICAL® LASH ARCHITECT. To idealne rozwiązanie nie tylko dla osób posiadających przedłużone rzęsy, czy makijaż permanentny brwi, ale również dla tych, którzy chcą zadbać o ich dogłębną regenerację, odbudowę i odżywienie.

Gęstsze, mocniejsze i bardziej lśniące brwi i rzęsy już po 14 dniach! Innowacyjne produkty marki RADICAL ® LASH ARCHITECT zapewniają skuteczność i bezpieczeństwo codziennej pielęgnacji. Ich multifunkcyjne formuły umożliwiają regenerację, wzmocnienie i stymulację wzrostu. Wszystko dzięki wysokiej zawartości BIMATOPROSTU oraz wygodnemu aplikatorowi.

Serum wzmacniające, zagęszczające i przyspieszające wzrost rzęs LASH ARCHITECT

Preparat zawiera zaawansowane i najskuteczniejsze składniki aktywne – BIMATOPROST, który jest uważany obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs oraz LASH BOOSTER – kompleks będący połączeniem ekstraktów ze skrzypu polnego, zielonej herbaty i świetlika z kwasem hialuronowym, biotyną, prowitaminą B, które intensywnie pielęgnują i regenerują rzęsy. Bezpieczna formuła nie powoduje podrażnień. Jedno opakowanie o pojemności 4 ml wystarcza na cały okres trwania kuracji – do 5 miesięcy.

Serum regenerujące, zagęszczające i wzmacniające brwi LASH ARCHITECT

Innowacyjne serum do brwi nie tylko je regeneruje, zagęszcza i wzmacnia, ale jednocześnie regularnie stosowane pomaga nadać brwiom odpowiedni kierunek wzrostu, ujarzmiając niesforne włoski. Za stymulację wzrostu brwi odpowiada BIMATOPROST. Jego działanie uzupełnia REPAIR BOOSTER, który intensywnie je pielęgnuje i regeneruje. Do tego specjalny aplikator zapewnia łatwą i precyzyjną aplikację. Jedno opakowanie o pojemności 4 ml wystarcza na cały okres trwania kuracji, czyli do 5 miesięcy.

Serum wzmacniające, zagęszczające i przyspieszające wzrost rzęs: 39,99 zł/ 4 ml

Serum regenerujące, zagęszczające i wzmacniające brwi: 39,99 zł/ 4 ml

Ostatnio wyświetlane informacje:
 
 
 
Wybierz gwiazdkę / ocenę (1 - 10):
 
Co ma największy wpływ na Twoją ocenę ?
Rozwiń
Przedstawiona treść jest interesująca
Przedstawiona treść jest zrozumiała
Przedstawiona treść jest przydatna
Przedstawiona treść ma wystraczającą długość
Żadne z powyższych
 
Pole uwagi nie jest wymagane:
 
Uwagi dotyczące treści:
 
  Za dużo znaków
Adres mail jest wymagany, jeśli zostało wypełnione pole uwagi:
 
Adres mail:
Proszę wypełnić pole adres mail. Błędny format adresu mail. Za mało znaków. Za dużo znaków.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)
Proszę zaznaczyć akceptację.
 
Przed wysłaniem
wprowadź kod z obrazka:
Proszę wprowadzić kod z obrazka. Za mało znaków. Za dużo znaków. Za mało znaków. Za dużo znaków.
 
Zmień obrazek
 
 
 
 
 
 
 
 
O tym się mówi:
 
Idealne rzęsy i brwi z marką RADICAL
Długie i gęste rzęsy oraz ciemne i zadbane brwi, które zmysłowo podkreślają...
 
Pierwszy krok do mocnych włosów
Peeling trychologiczny marki Radical Przyznajmy, że regularnie wykonujemy...