0No authorization...
 
 
zdrowieinatura24.pl
Aktualnie czytana treść:
ABC Kochania Życia
Newsletter zdrowieinatura24.pl
Poleć znajomym zdrowieinatura24.pl
Opublikuj coś na naszej łące
 
 
 
 Zdrowie

 
 
ABC Kochania Życia
 
ABC Kochania Życia
Oceń
Forum dyskusyjne

Od wielu lat w Tymbarku zastanawialiśmy się, dlaczego niektórzy kochają życie na całego, są pełni witalności, mają czas i ochotę na wszystko pomimo gorszej pogody, a pozostali pragną jedynie zakopać się pod kołdrą i nie wychodzić z łóżka. Odpowiedź na te, z pozoru trudne pytania, jest na wyciągnięcie ręki.

W większości przypadków za kondycję naszego organizmu odpowiadają witaminy i minerały - to one wspomagają nasz organizm na każdym kroku, wzmacniają odporność, dodają energii, regulują prawidłowe funkcjonowanie naszego ciała oraz mogą wpłynąć na kreatywność i wydolność. To, co najlepsze w kochaniu życia znajdziesz w sokach Tymbark, które są doskonałym źródłem witamin, a do tego świetnie smakują!

Tajemnica witamin

Choć przy przeziębieniu niemal automatycznie sięgamy po witaminę C, to mało kto z nas ma świadomość jej szerszego zastosowania. Warto też zainteresować się innymi witaminami i ich właściwościami. Mamy nadzieję, że po tej krótkiej lekturze przekonasz się, jak ważne są witaminy abyśmy czuli się witalni i pełni życia!

Witamina A

Jeśli masz problemy ze wzrokiem, a przypadłość zwana “kurzą ślepotą” nie jest ci obca, to znak, że twojemu organizmowi brakuje witaminy A. Jej niedobór może powodować większe narażenie na różnego rodzaju infekcje. Dużą ilość witaminy A znajdziemy w produktach bogatych w Beta-Karoten: w marchwi, papryce czy dyni, dlatego powinniśmy jak najczęściej z nich korzystać, a jeśli nie mamy pod ręką świeżych, sięgać po soki warzywne lub soki z dodatkiem marchwi. A właśnie takie smaki przygotował dla was Tymbark w serii Vitamini.

Witamina B

Nasz organizm źle znosi stres, a to zaprzecza idei kochania życia! Czy wiecie, że brak witamin z grupy B potrafi go jeszcze pogłębić, bo to właśnie one odpowiadają za poprawę nastroju, sprawność intelektualną i przede wszystkim łagodzą napięcia nerwowe. Odpowiadają też za ogólny stan zdrowia psychicznego oraz… za dostarczanie nam energii! Jeśli czujesz, że powoli tracisz chęć do działania to koniecznie sięgnij po produkty bogate w te witaminy. A gdzie ich szukać? W zielonych roślinach strączkowych i bananach, a także w soku Multiwitamina od Tymbarku -  zawsze warto mieć pod ręką pełną szklankę, bo może zadziałać lepiej niż kubek mocnej kawy.

Witamina C

Czy zdawaliście sobie sprawę, że to dzięki witaminie C nasze skaleczenia goją się szybciej? To właśnie ona pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu. Co ciekawe wpływa ona również na stan naszej skóry, dlatego mając jej odpowiedni poziom w organizmie unikniemy szybkiego pojawienia się zmarszczek. Również, gdy decydujemy się na zwiększony wysiłek fizyczny powinniśmy wesprzeć się sokami bogatymi w witaminę C - zwłaszcza cytrusowe i jabłkowe, jak nasze najlepsze Tymbarkowe Jabłko 100% lub Pomarańcza 100%

O tym, że z życia korzystają tylko Ci, którzy je kochają - nie musimy przypominać. My zachęcamy  jedynie do tego, by się w tym gronie znaleźć. Droga do witalności jest na wyciągnięcie ręki - wystarczy mieć przy sobie szklankę soku, a witaminowy alfabet pozwoli Ci czerpać z niego to, co najlepsze!

Bo w końcu, kto z nas nie chciałby się cieszyć z kolorów życia, które są wokół nas?

Dominika Stańczyk

Ostatnio wyświetlane informacje:
 
 
 
Wybierz gwiazdkę / ocenę (1 - 10):
 
Co ma największy wpływ na Twoją ocenę ?
Rozwiń
Przedstawiona treść jest interesująca
Przedstawiona treść jest zrozumiała
Przedstawiona treść jest przydatna
Przedstawiona treść ma wystraczającą długość
Żadne z powyższych
 
Pole uwagi nie jest wymagane:
 
Uwagi dotyczące treści:
 
  Za dużo znaków
Adres mail jest wymagany, jeśli zostało wypełnione pole uwagi:
 
Adres mail:
Proszę wypełnić pole adres mail. Błędny format adresu mail. Za mało znaków. Za dużo znaków.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)
Proszę zaznaczyć akceptację.
 
Przed wysłaniem
wprowadź kod z obrazka:
Proszę wprowadzić kod z obrazka. Za mało znaków. Za dużo znaków. Za mało znaków. Za dużo znaków.
 
Zmień obrazek
 
 
 
Jeśli poszukujesz więcej informacji, zadaj pytanie na naszym forum dyskusyjnym

www.forum.zdrowieinatura24.pl

Ostatnio wyświetlane informacje: